სარეკომენდაციო წერილები
- შპს გლობალ სერვისი +-მა უსაფრთხოდ და წარმატებით დაასრულა ცენტრალური საცნობარო ლაბორატორიის (CRL) ტექნიკური მომსახურება და CRL გარე ტერიტორიაზე კანალიზაციის, წვიმის წყლისა და გაზმომარაგების სისტემების და CRL Transshipping შენობის დამონტაჟებისთვის საჭირო EPC სერვისები.
- გლობალმა ასევე თავისი წვლილი შეიტანა "6+ მილიონ საათი შემთხვევების გარეშე", რომელსაც მიაღწია BISI-მ თავის ქვეკონტრაქტორებთან ერთად საქართველოს ტერიტორიაზე
CH2MHILL საქართველოს ფილიალი
- ხშირად არ ვხედავთ ასეთ გულმოდგინებას ფირმაში და CH2M HILL ტაშს უკრავს თქვენს ერთგულებასა და სწრაფვას ჩვენი მოთხოვნების დაკმაყოფილებისა და გადაჭარბებისას. თავდადებულ პროფესიონალებს, რომლებიც აქ მუშაობდნენ, უნდა მივულოცოთ „კარგად შესრულებული სამუშაო!
MERCY CORPS/მერსი ქორფს საქართველო
- „გლობალ სერვის+“-მა დაძლია მრავალი გამოწვევა თავისი საქმიანობის განხორციელებისას და ჩაატარა ხარისხიანი სამუშაოები ქვეკონტრაქტის პირობებისა და მოთხოვნების სრული დაცვით
USAID | ახალი ეკონომიკური შესაძლებლობები
- შპს „გლობალ სერვის+“-მა განახორციელა გორის მუნიციპალიტეტში არსებული ორი წყალმომარაგების სისტემის რეაბილიტაცია. ასევე NEO პროექტის ფარგლებში „ქემონიქს ჯორჯიას“ და შპს „გლობალს სერვის+“-ს შორის გაფორმებული ქვეკონტრაქტის პირობების სრული დაცვით შეასრულა დუშეთის მუნიციპალიტეტში აგრარული ბაზრის რეაბილიტაციის სამუშაოები
გაეროს განვითარების პროგრამა
- შპს „გლობალ სერვის+“-მა სამართლიანად შეასრულა ხელშეკრულებით დაკისრებული მოთხოვნები და მოვალეობები, სწრაფად და ეფექტურად დაძლია სამუშაოების მიმდინარეობისას გამოწვევები და ხარისხიანად შეასრულა პროექტით გათვალისწინებული სამუშაოები ბიუჯეტისა და უსაფრთხოების წესების შესაბამისად
Parsons Government Services International
- Parsons Government Services International იყენებს შპს გლობალ სევის+-ს სარემონტო და სამშენებლო პროექტებისთვის (საქართველოს სახმელეთო სასაზღვრო პოლიციის K9 ობიექტის რემონტი (ლილოს ცენტრი); ორი სათაო ოფისის შენობის მშენებლობა ქედასა და კასუმლოს სექტორებში) და ვადასტურებთ, რომ მათ შეასრულეს ყველა ვალდებულება. დროულად, ეფექტურად და ხარვეზების გარეშე
დანიის ლტოლვილთა საბჭო
– დანიის ლტოლვილთა საბჭო - ერთი საბავშვო ბაღის მშენებლობა ახალგაზრდობის ქ. N5-ში. ქარელის მუნიციპალიტეტი; მიმდინარე პროექტი: 21 ინდივიდუალური სახლის მშენებლობა სამეგრელოში ლტოლვილთა ოჯახებისათვის for IDPs in Samegrelo
სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს მომწოდებელთა თეთრი სია.
- სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2016 წლის 26 თებერვლის №2 ბრძანებით დამტკიცებული „თეთრი სიის წარმოების წესისა და პირობების“ მე-6 მუხლის თანახმად შპს „გლობალ სერვისი“ (ს/ნ: 204931850) 2021 წლის 30 ნოემბერს დარეგისტრირდა თეთრ სიაში

Letters of Recomendation
– Global Service + Ltd. safely and successfully completed Central Reference Laboratory (CRL) maintenance services and EPC services for installation of CRL off-site sewer, storm water and gas supply systems, and the CRL Transshipping building.
– Global also contributed to the 6+ Million job hours without a lost-time incident achieved by BISI and its Subcontractors in the Respublic of Georgia
CH2MHILL Georgian Branch
– it is not often that we see such deligence in a firm and CH2M HILL aplauds your dedication and drive in meeting and exceeding our requirements. The dedicated professionals you had working here should be congratulated for a JOB WELL DONE!
MERCY CORPS Georgia
– “Global service+” overcame many challenges during performance of it activities in support of the projects and conducted quality works with full compliance of subcontract terms and conditions.
USAID | New Economic Opportunities
– Global Service+ Ltd. has rehabilitated the two potavle water supply systems in Gori Municipality and is current rehabilitating the agrarian market in Dusheti Municipality in full satisfaction and compliance with subcontract terms signed between Chemonics Georgia and Globals Service+ Ltd. under the NEO project.
United Nations Development Program
– “Global Service +” LTD fairly fulfilled requirements and duties set by the contract, swiftly and efficiently overcame challenges in the course of works and performend its works in a qualitative manner in accordance with budget and safety rules envisaged by the project.
Parsons Government Services International
– Parsons Government Services International has been using “GLOBAL SERVICE +” LDT for renovation and construction projects (Georgia Land Border Police K9 Facility Renovation (Lilo Center); Construction of two Headquarters buildings at Keda & Kasumlo sectors) and we confirm they fulfilled all obligations on time, on budget, with no deficiencis.
Danish Refugee Council
– Danish Refugee Council – Construction Of One Kindergarten On 5 Akhalgazrdoba Str. Kareli Municipality; On going project: Construction of 21 individual Houses for IDPs in Samegrelo
State Procurement Agency White List.
– Global Service is registered in the state procurement agency’s suppliers white list as of November 30, 2021.